Naši Partneri

NAŠI PARTNERI

LOVEC HOUSE spolupracuje na viacerých zaujímavých projektoch s naledujúcimi partnermi:

PANCIER COFFEE

Unikátny koncept – Kávovar na kolesác,h Pancier Coffee, je výnimočný ponukou kvalitnej výberovej kávy.

MUC OFF

Značka Muc-Off sídli vo Veľkej Británii a vyrába čistiace a mazacie prostriedky. Vo svojej viac ako 30-ročnej histórii sa vypracovali na svetovú špičku.

WOLT

Vďaka Woltu je objavovanie a donáška toho najlepšieho jedla vo vašom meste úplnou hračkou. Nech už máte chuť na čokoľvek, WOLT jazdci Vám jedlo donesú až domov.

ANTIK TELECOM

Slovenský telekomunikačný operátor Antik neustále prinášana trh nové a inovatívne technológie. Aj vďaka tomu sa v jeho portfóliu nachádza komplexné riešenie pre e-mobilitu a inteligentné mestá.

BRASILENA Caffè

„Brasilena Caffe Sr.l.“ (alebo Brasilena Coffee Ltd) je jednou z najpozoruhodnejších talianskych spoločností na trhu s kávou. Príbeh kávy značky Brasilena sa začal remeselníckou skúsenosťou zakladateľa Francesca Conteho.

Zaujali sme vás a radi by ste s nami spolupracovali ?

Viac ako len obchodná spolupráca

Chceš o nás napísať alebo pridať výrobky nami distribuovaných značiek do ponuky na svojom e-shope alebo obchode? Máš kaviareň, cukráreň alebo piváreň a rád by si u nás odprezentoval svoje špeciality? Si bloger alebo vášnivý bajker a chceš vyskúšať náše produkty a podeliť sa s touto skúsenosť so svojimi sledovateľmi? Alebo máš iný nápad na zaujímavu spoluprácu?

Ak ťa náš koncept zaujal a zvažuješ spoluprácu, kontaktuj nás prostredníctvom e-mailu info@lovechouse.sk.

Tešíme sa na všetky nápady.