SERVIS BICYKLOV A KOLOBEŽIEK

LOVEC SERVIS

SERVIS IBA NA OBJEDNÁVKU – Prosím objednajte sa na tel. +421911670776.

LOVEC SERVIS poskytuje rozsiahlu ponuku súčiastok, náhradných dielov a dalších pomôcok použitých pri oprave bicyklov a kolobežiek. Náši mladí, energickí a skúsení mechanici sú vášniví cyklisti, ktorí reálne vedia čo funguje a s radosťou Vám odporúčia tie najvhodnejšie komponenty a doplnky.

bratislava servis bicyklov

LOVEC
SERVIS BICYKLOV

Naši precízni mechanici si dávajú záležať na kvalitnom cykloservise, ktorý zahŕňa rôzne typy bicyklov a komponentov (brzdy, vidlice, tlmiče, teleskopické sedlovky, kolesá…). Veľmi radi vykonáme akékoľvek opravy bicykla, s ktorými si neviete rady.

bratislava servis kolobežiek

LOVEC
SERVIS KOLOBEŽIEK

Profesionálny servis a oprava elektrických kolobežiek, pri ktorej sa naši špecializovaní mechanici venujú oprave defektu, výmene pneumatík / kolesa, oprave riadidiel, výmene blatníka, servisu skladacieho mechanizmu, oprave bŕzd a ďalších porúch kolobežiek.

PRECÍZNOSŤ & VÝKONNOSŤ

Naša filozofia, ktorá odzrkadľuje náš postoj k práci predovšetkým, keď vidíme spokojných, opätovne vracajúcich sa zákazníkov. Našim hlavným zámerom je prinášať radosť z cyklistiky každému vášnivému bikerovi.

*bicykle zakúpené v supermarketoch / Decathlone bohužiaľ neservisujeme.

#refillyourbottlehere

ČAPUJEME MUC-OFF
TOP Cyklokozmetika

V LOVEC HOUSE nečapujeme iba remeselné pivko, ale aj oslňujúco ružový čistiaci prostriedok MUC-OFF Nano Tech Bike Cleaner, ktorý je vynikajúci na nečistoty biologického pôvodu ako sú mušky, prach, bahno. Úplne bezpečný pri použití aj na citlivé materiály ako je kov, elox, chróm, titán, lak, carbon, plast, guma. Určený aj na umývanie kompletného brzdového systému.

Načapuj si MUC-OFF do vlastnej fľaše iba za 10,50 €/l.

SLEDUJTE NÁS

INSTARGAM @LOVECHOUSE